r1

 

Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 5 lat, w tym semestrze ramowo odbywają się w każdy weekend zajęcia- ‚BUDUJEMY ROBOTY W SOBOTY’. Grupy dostosowane są do wieku oraz umiejętności dziecka.

Dzieci przychodzą do Planety Klocków, zajęcia trwają dwie lub cztery godziny lekcyjne, które poświęcone są na budowę oraz programowanie robotów. Zajęcia robotyki odbywają się w salach komputerowych. Prowadzone są przez doświadczonych specjalistów grupy ŚWIAT ROBOTYKI. www.swiatrobotyki.pl

Do budowy robotów służą nam specjalne zestawy edukacyjne Lego® EDUCATION.  Jest to najbardziej zaawansowana seria klocków Lego® wykorzystywana do edukacji techniczno informatycznej. Korzystając z nowoczesnego sprzętu, pokazujemy uczestnikom jak działają układy mechaniczne oraz jak pożytecznie można wykorzystać komputer. Uczymy programowania oraz zastosowania w praktyce czujników i serwomechanizmów.

Nasze zajęcia prowadzone są w atmosferze zabawy, ciągłego odkrywania nowych możliwości oraz fascynacji światem nauki. Program zajęć jest dostosowany do wieku oraz stopnia zaawansowania uczestników. Kursanci pracują w dwuosobowych zespołach kształtując umiejętność współpracy. Wykorzystywanie w praktyce zagadnień z matematyki, fizyki i informatyki sprawia, iż nasi podopieczni czują się jak prawdziwi inżynierowie.

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAPISAĆ ?

Zajęcia Świata Robotyki to nieustanne poznawanie zagadnień z matematyki, fizyki, informatyki, mechaniki i programowania w przyjazny i nowoczesny sposób – MINIMUM TEORII -> MAXIMUM PRAKTYKI. Dzięki temu dzieci bawią się nauką, samodzielnie poszukują najlepszych rozwiązań dla danego zadania. Rozwijają swoją kreatywność i zdolność logicznego myślenia – kluczowe cechy dla świetlanej przyszłości dziecka.

Praktyczny charakter zajęć, mnóstwo konkursów i wyzwań, najnowocześniejszy sprzęt oraz ciągły pęd do odkrywania świata nauki potrafią na długo zainteresować młodych ludzi robotyką i informatyką.

Na naszych zajęciach uczestnicy poznają zasady pracy zespołowej. Przebywając w gronie młodych pasjonatów klocków LEGO® i robotyki wymieniają między sobą uwagi i doświadczenia. Burza mózgów, różnorodne pomysły, pasja i zaangażowanie – dzięki tym czynnikom każdy uczestnik naszych kursów niesamowicie rozwija się intelektualnie i społecznie.

Korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, stale powiększając asortyment. Dbamy o to by dzieci czuły przyjazną atmosferę według hasła: „nauka poprzez zabawę”. Nasze zajęcia to inwestycja w kluczowe umiejętności pozwalające na ponadprzeciętny rozwój dziecka.

Świat Robotyki to przede wszystkim ludzie doskonale rozumiejący idee nowoczesnej edukacji. Jesteśmy zgraną grupą pasjonatów i entuzjastów, którzy kochają swoja pracę. Z determinacją i pasją prowadzimy naszych młodych inżynierów przez wspaniały świat nowoczesnych technologii.

Zapraszamy wszystkich, wspólnie otwórzmy drzwi wyobraźni i powitajmy nowoczesny ŚWIAT ROBOTYKI!

 

NOWOŚĆ!!!

BUDUJEMY ROBOTY W SOBOTY  (warsztaty robotyki w każdą sobotę od godz. 11:00)

ROBOTYKA LEGO®- Codziennie w ‚Planecie Klocków’ (ul.Wschodnia 12), dzieci mogą się pobawić edukacyjnymi zestawami robotów, serii LEGO EDUCATION®. Rodzice mogą dowiedzieć się, na czym tak naprawdę polegają zajęcia i jak wiele dziecko może się nauczyć, podczas zabawy ulubionymi klockami LEGO®. Warsztaty ”Świat Robotyki”, będą się odbywać w każdy weekend. Profesjonalna kadra, wieloletnie doświadczenie są gwarancją udanych i wartościowych zajęć, dostosowanych do wieku i umiejętności dzieci. Adres: Kielce ul.Wschodnia 12 (Hala Tenisowa za REALEM i PRAKTIKEREM). Tel. 501 943 333. Zapraszamy.

 

Indywidualne podejście do wieku i stopnia zaawansowania dziecka. Dopasujemy odpowiedniego robota i zainteresujemy każde dziecko Światem Robotyki. Dwa warianty do wyboru: 2 lub 4 godziny lekcyjne zajęć prowadzonych przez profesjonalistów z programu Świat Robotyki, wielokrotnie nagradzanych w konkursach branżowych. W programie: budowa i programowanie robotów WEDO, MINDSTORMS, budowa inteligentnych makiet MINECRAFT i STAR WARS, WORLD OF TANKS z robotami, nauka projektowania 3D, pokazy specjalistycznych robotów edukacyjnych, zabawy z nowymi technologiami, klockami LEGO®, komputerem i elektroniką.
Cena: 90min – 35zł, 180min – 65zł

 

 galeria